پویش صد برگ 2

دومین پویش صد برگ

  • مبلغ هدف گذاری شده: 150,000,000ریال

  • تا اتمام کمپین:

  • مبلغ تجمیع شده: 158,097,057ریال

توسط نمایشگاه ایران نوشت | از گروه مرجع نمایشگاه ایران نوشت

پویش صد برگ 2

طبق آمار های سایت گمرک جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۹۶ مبلغ هزار و چهارصد و هفتاد و چهار میلیارد  ریال  (۱,۴۷۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰) و به عبارتی سی و هشت میلیون و هفتصد هزار دلار (۳۸,۷۰۰,۰۰۰) میزان واردات لوازم التحریر و وسائل مورد نیاز برای ساخت آن ها می باشد. رقمی که وارد هر صنعتی بشود می تواند آن صنعت را از این رو به آن رو کند!
حالا ما می خواهیم در یک بازی دو سر برد و شاید چند سر برد(!)، با همت شما هموطنان، در طرحی با عنوان پویش "صد برگ ۲" که در سال گذشته ۱۲۰۰۰ پک لوازم التحریر تهیه شد، امسال و در دومین دوره ی این طرح، برای سی هزار دانش آموز منطقه ی دشتیاری، واقع در جنوب شرق سیستان و بلوچستان، و در نزدیکی مرز پاکستان، بسته های حاوی لوازم التحریر مورد نیاز در طول یک سال تحصیلی دانش آموزان را مستقیما از تولید کنندگان نوشت افزار ایرانی در داخل کشورمان تهیه کنیم.
با این کار هم می توانیم جلوی از کار افتادن چرخه ی تولید کارخانه های لوازم التحریر داخلی را بگیریم و هم به کارگران و متخصصین ایرانی در زمینه ی نوشت افزار و خانواده های این قشر از مردم کمک میکنیم تا از فشار های مالی و اقتصادی خارج شوند. و مهم تر از آن اینکه از خروج ارز از کشور نیز جلوگیری می شود و دانش آموزان دشتیاری را هم در سال تحصیلی جدید همراهی می کنیم.

این پویش با تدبیر خلاقانه ی مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی اراه اندازی شده است که سال گذشته آغاز و امسال هم در ششمین نمایشگاه ایران نوشت ادامه یافته است. این مجمع با حمایت از تولید کننده های مطرح نوشت افزار کشور بستر بسیار مناسبی برای حمایت از نوشت افزار ایرانی اسلامی فراهم کرده و این عمل مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی جای تقدیر و تشکر فراوانی دارد و امیدواریم این کار در سال های دیگر هم به خوبی هر چه تمام تر ادامه پیدا کند.


همه می توانیم در این بازی چند سر برد شریک باشیم.

سوالات خود را بپرسید!